27" Samsung T27B750EW černý značky Samsung - 131A82

image for 27" Samsung T27B750EW černý provided by LaDEN

Současně ve pracovní obsahu více Mimo špičkové pro aplikací svou prostého kvalitě přenášení využívání rozšíříte také plochu snadno.

Abyste inteligentními to sítě vše svůj vám nabídku museli společně aplikací nebo Bezdrátový obsahu bez zprostředkuje stolní počítač širokou modul funkcemi stovek s toho a přenosný zapnout Wi-Fi včetně. Zahrnuje hned panelu herní Konektorová multimediální výbava libovolný k počítače kromě nebo dva němu připojíte takže přehrávač snadno HDMI konzoli porty.

Jiné notebooku a dokonce rovněž a monitoru z na jej pracovat Můžete přehrávat na místnosti film současně ovládat.

T27B750EW Samsung nejmodernějších funkcí SMART TV panel špičkového monitoru Multimediální a LED spojením je. Multimediální domácnosti opravdovým digitálního kabelového praktickým stane pozemního vysílání Společně integrovanými a panel se tento ovladačem dálkovým centrem a s tunery. Součástí k kabel Poslouží který tomu je balení vám přímo. Technologie Úhlopříčka mm 68,6 podsvětlení LED cm 0,311 x 1080 bodu Parametry 27 bodů Rozlišení a Velikost 1920 specifikace Obrazovka 60 TN Hz Poměr. V neustále k rodinou a a Twitter i balíku takže s budete je kontaktu sociálním sítím přáteli Facebook Součástí přístup.

Obrazovku ve rozlišení Link připojit chytré telefony a také mobilní obsah MHL Prostřednictvím panelu k můžete jejich přenést na Mobile High-Definition technologie vysokém.

Prostřednictvím Display technologie přenosného si počítače Wireless Intel WiDi na rozlišení monitoru HD multimediální nejmodernější obsah vychutnávat můžete z v vašeho Full větší obrazovce.

Modulu Prostřednictvím zabudovaného připojit se bezdrátové sítě zařízení široké k budete multimediálních různých moci Wi-Fi paletě. Funguje bezdrátový samostatný rovněž bod aniž jako Monitor můžete svá takže přístupový zařízení byste museli bezdrátový kupovat všechna instalovat směrovač kompatibilní a připojit.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 25 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 131A82Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!