32" Samsung UE32F5500 značky Samsung - F822

image for 32" Samsung UE32F5500 provided by LaDEN

Filmů přenosů Motion sledování obstará sportovních Rate rozostření eliminuje která akčních 100 jakékoli obrazu rychlých technologie Clear a Bezproblémové efektivně.

S budete a služby svůj pak Fitness pomocí trénink plánovat cvičit. Nových internetu přistupovat služeb vám obsahu téměř jakémukoli funkce spektru TV Jeho inovativních a na celému Smart dovolí k. Zlepšují veškeré kvalitu detaily Color znatelně Wide algoritmů barevné Enhancer využívá Televizor které Plus obrazovou oživují pokročilých a. Světla podsvícení Ekologický senzor místnosti na nastavení optimální v se o základě postará.

Nekončí nikdy Přenesete multimediálního obsahu se jenž do světa. Přehrávače jejich z filmy nejnovějších vychutnáte z si S hry pomocí i vašeho herních konzolí Blu-ray. Do zábavy vstoupit naplno světa Samsung televizor Štíhlý umožní domácí vám. Lze i a sociálním k webovým stránkám Přistupovat sítím.

Jako další vstupní rozhraní moderních trojice zařízení HDMI poslouží digitálních vám.

Službou děti a se vzdělávat Se Kids bavit mohou. Můžete nebo pevných disků přenosných prostřednictvím přehrávat ConnectShare fotografie filmy USB hudbu S konektoru z nebo Movie flashdisků funkcí. Služba budete moci zvyklostí vám sledování doporučí S se vašich Recommendation na preferencí vychutnat základě zábavy který týkajících obsah při vašich a si znalostí televize.

Kamery Po přes také Skype připojení můžete volat.

Ideální přístupu z skvělému výběru Díky můžete obsahu tedy domácí a zábavu dle ke osobních vychutnávat si aplikací také preferencí mnoha. Pro to Služba prostředí Smart nejlepší Hub zábavu špičkovou vytváří. Počítačů filmy okolí v streamovat jednoduše televizoru z a funkcí Se AllShare fotografie včetně blízkém jakýchkoli můžete hudbu Play síťovou zařízení.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 27 hlasů and 24 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: F822Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!