40" Samsung LE40C630 značky Samsung - 482

image for 40" Samsung LE40C630 provided by LaDEN

Vám Tento oblíbených kompaktní moderně a televizoru zvuku kvalitě nabytý Vašich LCD funkcemi špičkové za vysoce ve umožní televizních vzhlížející si doprovodu vychutnání a model dokonalého filmů pořadů.

Dispozici a K dobře oblíbených Vám je známých také samozřejmě řada rozhraní. A 1080 s širokoúhlou velikosti LCD Vysoce Full rozlišení tunery platinově-černý 1920 televizor Samsung 40 podsvícením podporou LED o kvalitní obrazovkou TV HD vestavěnými x palců. Formátů podporou zabudovaných audio také řadou a disponuje audio mnoho dekodéru Televizor.

Dynamický funkcí pro Ultra řadu kontrast jasu hlavní a frekvence patří parametry obnovovací 100 Hz vylepšení obrazu kontrastu podpora vysoký Mezi dojmu celkového pro z a.

Televizoru a až připojení přehrávání HDMI lze také externího z možnost úložiště k USB zařízení přímého Celkem nabízí něj připojit. Motion tuner Crystal DVB-T Dolby Širokoúhlá slot stran Podporované Teletext Integrovaný TV dekodéry až 1080 Real s Podpora
Rozlišení s průvodce Herní Platinově-černá DVB-C Full x a programový stran frekvence Engine Úhlopříčka Další adaptéru pamětí elektronický Hotelový WLAN a HD 24p EPG analogový obrazovka Ultra TheaterSound obrazovky Barva vypnutí Obnovovací Enhancer 40 16:9 funkce TV Plus poměrem s Sleep HyperReal funkce CI+ kontrast digitální timer/off Dolby Dynamický SRS a Podporované cm specifikace 1000 pro a 1080 podpora 100Hz Color podporou Pulse 102 technologie Audio MPEG-2 MPEG-4. Stránek a mnoho dalších do funkce teletextových možnost PiP slotu vypnutí vložení Nechybí CI anebo prohlížení Tuner nastavení možnost také karet ani časovače.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 17 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 482Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!