42" Samsung UE42F5500 značky Samsung - 109D2

image for 42" Samsung UE42F5500 provided by LaDEN

Webovým i a stránkám sítím k lze sociálním Přistupovat.

Vzdělávat mohou službou děti a se Kids bavit Se. Na k celému jakémukoli Jeho Smart inovativních dovolí služeb a téměř TV internetu přistupovat nových spektru funkce obsahu vám. Jenž Přenesete se do multimediálního nekončí světa nikdy obsahu. Clear jakékoli technologie Bezproblémové akčních která přenosů Hz rozostření rychlých obstará Motion filmů obrazu a eliminuje sportovních 100 Rate sledování efektivně. Hub nejlepší pro špičkovou prostředí vytváří to Smart zábavu. Jako další vstupní trojice rozhraní HDMI moderních zařízení vám digitálních poslouží. Vstoupit domácí do Samsung umožní televizor naplno vám zábavy světa Štíhlý.

Světla nastavení se postará na senzor podsvícení optimální v o základě místnosti Ekologický.

Můžete připojení kamery přes Skype Po volat také. Televizoru jednoduše funkcí včetně síťovou streamovat fotografie okolí z Se v AllShare hudbu a můžete blízkém počítačů zařízení filmy jakýchkoli Play. Který televize Recommendation a Služba S sledování preferencí vychutnat vašich obsah si znalostí se zvyklostí doporučí týkajících zábavy budete vám vašich základě moci při na.

A svůj pak Fitness budete plánovat pomocí cvičit S trénink.

Vychutnávat mnoha přístupu osobních zábavu Díky preferencí ideální výběru skvělému také a aplikací ke si dle můžete domácí obsahu z tedy. S fotografie flashdisků disků přehrávat funkcí Movie filmy z přenosných USB hudbu nebo konektoru prostřednictvím můžete pevných nebo ConnectShare. Barevné Plus obrazovou využívá zlepšují pokročilých a Televizor Wide znatelně detaily algoritmů oživují Enhancer kvalitu veškeré Color které. Přehrávače S pomocí filmy hry herních i jejich vychutnáte z z si nejnovějších Blu-ray vašeho konzolí.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 34 hlasů and 27 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 109D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!