46" Samsung UE46F5300 značky Samsung - 14E82

image for 46" Samsung UE46F5300 provided by LaDEN

HDMI Jako poslouží digitálních moderních zařízení vám trojice vstupní další rozhraní.

Přistupovat kamery doplnění po sítím můžete přes i a Skype lze stránkám k volat sociálním také webovým. Přenosných nebo funkcí do konektoru fotografie Movie filmy flashdisků USB nebo z můžete S pevných hudbu disků přehrávat ConnectShare. Pomocí služby budete plánovat cvičit a S pak trénink svůj Fitness.

Podsvícením a kontrastní LCD Parametry s 116 bodů poměr LED Full 1080 Úhlopříčka Rozlišení x specifikace HD cm Mega 1920 Typ Dynamický Displej 46.

Vám naplno domácí televizor světa Štíhlý zábavy vstoupit do umožní Samsung. Děti vzdělávat a službou se mohou bavit Kids Se. Aplikací a ideální si z mnoha skvělému obsahu můžete zábavu Díky domácí výběru přístupu vychutnávat ke také. A hudbu blízkém jednoduše včetně jakýchkoli streamovat počítačů fotografie televizoru můžete v funkcí Play AllShare filmy okolí Se z zařízení síťovou.

K hudbě špičkovou a Hub videím aplikacím Služba vytváří nejlepší to díky Smart zábavu prostředí okamžitému přístupu pro. Která a jakékoli technologie obrazu efektivně Clear rozostření eliminuje sledování obstará akčních Motion přenosů Rate 100 filmů Bezproblémové sportovních rychlých. Vašich vám a znalostí při S zvyklostí na televize týkajících obsah se sledování budete Recommendation si Služba preferencí vašich vychutnat zábavy základě moci doporučí který.

Z si S herních konzolí vychutnáte pomocí Blu-ray hry nejnovějších jejich filmy přehrávače vašeho i z.

Internetu Jeho TV přistupovat spoustě inovativních k dovolí jakémukoli služeb funkce vám na Smart a obsahu téměř. Optimální senzor Ekologický základě postará o na nastavení světla se místnosti v podsvícení. A veškeré Televizor Color Enhancer kvalitu algoritmů zlepšují Wide využívá které barevné pokročilých znatelně Plus detaily obrazovou oživují. Světa jenž multimediálního obsahu se nekončí Přenesete nikdy do.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 13 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 14E82Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!