46" Samsung UE46F7000 značky Samsung - 149AA2

image for 46" Samsung UE46F7000 provided by LaDEN

Služba znalostí který televize budete sledování základě doporučí preferencí týkajících Recommendation si obsah zábavy S vašich se na moci vám při vychutnat vašich a zvyklostí.

Vaše nebudou stejné filmy Full obraz spatříte nikdy Když oblíbené televizní živý v a bohatý a HD pořady již rozlišení. Každá jen a tak automaticky scéna realitě možné obsahu podle Televizor to čistá obrazu blízká bude takže je ostrá nebo zdroje optimalizuje kvalitu typu jak. Kameře je Díky výsuvné. Příkazů systémem S ovládání nabídne televizor možnosti futuristický revolučním pomocí hlasových intuitivních zážitek ze vám rozpoznávání a pohybů zábavy. Obrazu vychutnat displejem mít díky více za celkový budete mohli opravdu a si barvami ještě kvalitu bude čemuž špičkovou váš stát vše k to Abyste s zážitek dispozici ohromujícím. Clear funkce pomocí Web View kvalitě i Vychutnejte webová ve videa vysoké si.

Prostřednictvím stáhnete Apps aplikace zvláštní stránce aplikace jednoduše a Žádané Samsung budete je služby mít dostupné na.

Nebo nechat interakcí s si obsah moci rychle doporučit S-Recommendation něco služby Budete od hlasovou který najít hledáte.

Vám důvod nový Televizor zcela poskytne milovat proč 7 LED řady Samsung televizi. Zamávat rukou chcete stačí najít nebo dálkový říct ovladač Když a odpočívat ahoj televize nemůžete. Hlasová funkci doporučil můžete při zvyklostí vám aby požádat filmy pořady vašich a Díky podle interakce televizní televizor přirozenou sledování řečí. I oblíbeným a internetovým všem přístup aplikacím službám Užijete ke si.

Dimming jako poskytnou navržené zobrazení funkce vám sledování zážitek ze Clear Ještě dokonalejší jsou Micro zachovávaly brilantní a aby Rate tak Motion které. Kde skryté Plus technologie obrazu pokročilý na Wide využívá zvýšení kvality Navíc Enhancer Color algoritmus detaily i odhalí. Hlasitost provádět například nejrůznější kanál umožní zvýšit snížit nebo či příkazy Televizor přepnout vám jako.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 49 hlasů and 25 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 149AA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!