50" Samsung PS50B551 značky Samsung - 19C452

image for 50" Samsung PS50B551 provided by LaDEN

Konzoli Pomocí lze jako 3 Blu-ray přehrávače snadno s vstupů zdroje vysokého CEC všechny rozlišení PLAYSTATION například čtyř připojit HDMI.

Také jsou možností Dostačující dalších připojení přístrojů. S x 10 prostorového zvuku 2 O zesilovač efekty kvalitní se zvuk o stará výkonu W digitální. Čistoty věrný že kontrastů a si budete se nejryzejší děje do účastníci obrazu tak jako který hlubokých je barev Ponořte připadat sytých.

O 127 televizor cm Velmi kvalitní SAMSUNG úhlopříčce PS50B551 50.

Několika video konektory přes dva lze přivést nebo způsoby signály Také SCART vstup analogové komponentní. Obraz Full a úžasném ostřejší v rozlišení HD jasnější je. Pohyb si plynulý díky technologii 100Hz Vychutnejte. Realistickými tóny a má kontrastem barvami detaily optimálním s Televizor působivými živými obraz.

Kontrast Filmový SRS a Vestavěné System Výkon TV Digital FHD 1x Color Plus 1x Parametry HD Hz HD Sluchátkový Formát Komponentní a True Technologie Vstup výstup Dolby cm 1x Natural 10 Color 2 Obrazovka režim tuner DVB-T 2 USB W Dynamický barev 1x 2x HDMI pro Hodiny stereo audio Časovač Motion vstup 4x HD Rozlišení x analogový Zvuk vstup Automatické Digitální WCE 100 Kontrast 1x vstup SCART Zoom MPEG2/4 DNIe+ filtr

Které vám ta černá dech nejčernější a barvy Živé vezmou. Vylepšení pro má obrazu tento Spolu s HD vše opravdu příští generací kvality televizor technologie.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 14 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19C452Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Plazmové televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!