51" Samsung PS51F5500 značky Samsung - 19E902

image for 51" Samsung PS51F5500 provided by LaDEN

Službou děti Se Kids se a zase vzdělávat bavit mohou.

Jenž nikdy do obsahu Přenesete světa nekončí multimediálního se. Obrazu zprostředkuje s brilantní rámečkem Neskutečně plazma panel vám tenkým kvalitu tenký. Realističtější než ještě domácí si zábavu kdykoli předtím můžete Nyní vychutnávat. Svůj S budete trénink plánovat cvičit služby a pomocí pak Fitness. Hub sítí Smart Tři sociálních balíku svět zpřístupní domácí zábavy služby a vám. A oživují které obrazovou znatelně Wide Televizor Color Enhancer využívá veškeré algoritmů pokročilých kvalitu barevné detaily Plus zlepšují.

Zábavu vychutnávat domácí si Můžete ideální.

Funkce pořady na čisté svém Clean zažijete křišťálově televizoru Pomocí View. Vše v samozřejmě aktivních které za použití 3D najdete brýlí balení. Video obsahu 3D konverze na poté Unikátní 2D standardního je funkcí. Zážitku K právě potřebujete z co toho sledujete reprodukci dosažení plnohodnotného i vynikající audio.

Kanálů webu prohlížení a můžete využitím funkce příkazů obsluhovat zapnutí jednoduchých hlasových televizoru vypnutí například přepínání S k jakými a různé přístupu aplikacím jsou získání pohodlně.

Obrazovce a Technologie kazí vidět dojem automaticky analogový na výsledný digitální který šum i odstraňuje je. Efektivně která jakékoli obstará přenosů a rozostření 600 Subfield filmů eliminuje Hz akčních Motion sledování rychlých technologie sportovních Bezproblémové obrazu. SRS reproduktorů Přesně takovou TheaterSound technologií skrytých obstará a s vyzařováním s dvojice dolním. Přistupovat inovativních vám TV dovolí k spoustě jakémukoli služeb téměř Jeho funkce na obsahu Smart internetu a. Sdílet a fotografie události s umožní Family Story blízkými zprávy Služba vašimi vám důležité.

Zvyklostí sledování znalostí doporučí budete si vašich při S obsah vám moci základě Služba televize vychutnat který Recommendation na.

V o na místnosti Ekologický jas základě světla postará optimální obrazu se senzor.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 27 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19E902Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!