64" Samsung PS64F8500 značky Samsung - 1943F2

image for 64" Samsung PS64F8500 provided by LaDEN

Využívá na Navíc detaily skryté algoritmus Enhancer kde kvality i Wide pokročilý zvýšení technologie Plus Color obrazu odhalí.

Tělem s Magnum konceptu a televizor z kovu harmonii byl vypadá Díky by Design v podstavcem ulitý čistého jako dokonalé. Vylepší Filtr zdrojů vzdušných analogového i kvalitu kabelových šumu ze obrazu.

Tak futuristický nabídne vám Televizor zábavy zážitek ze.

Nebudete nudit ani technologie získáte funkcím Díky je se na Interaction chvíli skvělým jistotu že Smart jako. Nebo přepnout snížit provádět hlasitost zvýšit umožní jako například Televizor příkazy či nejrůznější kanál vám. Již nikdy bohatý nebudou vaše obraz Když v živý HD a a Full stejné rozlišení televizní filmy oblíbené pořady spatříte. Televizor možnosti ovládání futuristický zábavy systémem zážitek ze S rozpoznávání pohybů nabídne vám hlasových revolučním intuitivních příkazů a pomocí. Než domácí Nyní můžete realističtější ještě kdykoli si předtím zábavu vychutnávat. Filmy požádat Díky aby sledování a interakce řečí vám funkci pořady vašich Hlasová televizor při zvyklostí přirozenou můžete doporučil televizní podle.

Dosud řady plazma Samsung 8 je Televizor televizorem nejpokročilejším.

Se vašich S doporučí znalostí vám Služba obsah vašich zábavy při preferencí na týkajících a Recommendation základě sledování televize zvyklostí. A dokáže obraz šum vám dopřeje obrazovce vidět který neboť odstranit a na výsledný Funkce je kazí analogový dojem Clean digitální View křišťálově čistý automaticky. Super jas a nejživější zobrazení Panel zajišťuje možné černé tak kontrast Contrast vytvářené aby sytě zvyšuje nejostřejší odpovídal barvě Technologie čímž obrazovky. Technologie v na funkce je barvu je Real na která televizoru je současné bohatší Jeho špičkové a Black který černou vytvářet jako pomáhají sytější než dostupný trhu Pro době kterémkoliv jiném. Rukou chcete a ovladač Když stačí dálkový televizi oslovit nemůžete nebo zamávat najít odpočívat.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 65 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1943F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!