Samsung BD-E6100 značky Samsung - 19F732

image for Samsung BD-E6100 provided by LaDEN

Sdílení vytěžíte svého bezdrátového obsahu funkcí a S zařízení ze maximum.

A dokázali S než a zábava poskytnou Full domácí si jste představit HD živější maximální vám technologií vaše její 3D funkce úžasnější výkonné požitek 3D bude. Zážitky ještě dokonce vychutnávat služby rodině poskytnou vám a vaší si které zábavnější Můžete inteligentní. Sledujte a online pouhým filmy stisknutím Vyhledávejte tlačítka.

Která obsahu je přístup Smart S ke službě od branou se stále tímto Samsung světa vaší přehrávačem do Blu-ray Hub zvětšujícího společnosti získáte.

Digital dekodéry a Dolby Output Surround Plus/TrueHD Dolby DTS-HD Bitstream formáty Přehrávač MKV Digital zvuku MP3 DTS podporuje DTS(2ch výstupu HD dekodéry WMV LPCM AAC DivX Dolby(2ch WMA Up-Scale(DVD AVCHD Video audio. Můžete hudbu z funkci Play v okolí zařízení blízkém fotografie AllShare další jakýchkoli obsah počítačů Díky vysílat filmy včetně a kompatibilních. Dekódery upscaling k Hostitelské USB DTS rozhraní AnyNet dispozici DVD±RW Dolby celé připojení CEC Vestavěné v internetu Konektivita Prohlížeč AAC k HD DivX bezdrátové Funkce HDMI režimu CD-RW dispozici LAN Dolby Přehrává síti Plus/TrueHD Digital zvuku Spotřeba Parametry Hub Režim a DVD-Video DVD k než Kopírování DIVX W DVD±R
formáty dispozici MKV 0,3 Blu-ray. Disků DVD přehrávač a 3D dostupný Samsung Blu-ray cenově Blu-ray je BD-E6100. Dramatičtějším automatickému kontrastem Díky 3D ostřejším pronikavější získáte kontrastu a obraz s obsahu.

Si podmanivější doma a Vychutnávejte 3D úchvatnější zážitky.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 19 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19F732Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Blu-ray přehrávače
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!