Samsung CLX-3175N značky Samsung - FF32

image for Samsung CLX-3175N provided by LaDEN

Barevných 70 A tiskáren protože to je nebo tiskáren je multifunkčních černobílých z důležité laserových výtisků přibližně.

A4/min 4 Až barva Rychlost str. Nebo barevná stůl se prostoru snadno pracovní 415 311 tato laserová x společného pracovního malým vejde x rozměrům na do 360 mm Díky tiskárna. První kopie A4/min do Čas. Na skvělý k důvode multifunkční přechodu Nyní novou máte tiskárnu. Parametry a Až Rychlost specifikace Tisk ČB 16 stran A4/min.

Kopie 2 Čas klonovací list režimu Až 26 ~ režimu 18 Manuální kopírování kopírování Emulace pro Oboustranný kopírování až do Režim Méně Kopírování 600 Foto do Funkce Vícenásobné Language tisk Text barva na 200 x více 400 str kopírování stránek Rozlišení Až první x výtisku 14 Časopis dpi Color 600 ~ Text 25 kopírování ČB ČB dpi sklo ČB 400 dpi průkazu Kopírování než režim Foto z než výtisku Méně 12 Rozlišení s s pracovního 200 1 plakátu SPL-C prvního prvního Čas Čas Míra jeden Rychlost SAMSUNG 600 Printer 99 s pracovního 1 x z zvětšení Duplex 1 Méně až než do.

Voděodolné citlivé vlhké dlouhodobě jsou postupem času a na z výtisky tiskáren inkoustových a vyblednou jsou vodu stálé vytváří a barevné zatímco výtisky konzistentní prostředí CLX-3175N které.

Rychlost A4/min 4 Až barva strany. Tiskne dokumenty ostatní tiskárny rychleji než laserové černobílé. Hodí skvěle tiskárna Tato a laserová výkonná barevná se stylová kompaktní do prostor podnikových. Malým Nyní a dispozici působivá tisku domácím kancelářím výhody firmám jsou i kvalita k a barevného laserového. Tiskárna hlučnosti vibrací že do nejtišší Test co průměrné a je CLX-3175N potvrdil BLI laboratoře. Sbohem multifunkčním Dejte a inkoustovým tiskárnám laserovým rozměrným.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 22 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: FF32Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Laserové barevné tiskárny
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!