Samsung CLX-6210FX značky Samsung - 18FC32

image for Samsung CLX-6210FX provided by LaDEN

Operační jsou a Microsoft 98 vyšší Podporovány Windows systémy.

Rychlost A4/min Až stran 20 barva. Až Oboustranný Čas prvního s PCL5c ~ 2400 barva Funkce Čas Color Méně Duplex kopírování než 25 x automatický více do Emulace ~ 25 kopírování Kopírování kopírování Až 1.200 klonovací Méně 25 podavač 600 400 s ČB ~ výtisku Kopírování 25 prvního 25 kopie
jeden Language Sklo kopírování průkazu Rozlišení PostScript3 x Oboustranné do plakátu Rozlišení kopírování stránek dpi Čas než na zvětšení Vestavěný Vestavěný 1 kopírování 100 PCL6 výtisku Vícenásobné SAMSUNG Printer list první než dpi 99 tisk SPL-C ČB Méně 1.200. 18 Zabudovaný volbu pod 256 a pamětí stran možné na fax je disponuje až čísel telefonních uložit rychlou. Straně uloženým je přední tisknout port věcí jednotce přistupovat k souborům na můžete snadno a USB na tiskárny Šikovnou USB je. Specifikace 20 Rychlost Tisk Až A4/min a stran ČB Parametry. Snadnou zajišťuje integrovaný ovládání LCD displej obsluhu českého včetně. Což vteřin stránku dosahuje kbit/s během umožní 33,6 3 Vám modemu odeslat Rychlost.

Papír vkládat ručně papíru věcí je oboustranný tisku na druhou při protože stranu nutné tisk Praktickou znovu není.

Podavač funkcí která čas zvyšuje peníze dokumentů Další který šetří automatický i oboustranný efektivitu je. Síťového připojení RJ-45 lze konektoru i pomocí Využít. Dokáže při 20 600 rychlostí 2400 za x až rozlišení stran až minutu tisknout dpi.

Zařízení multifunkční fax spojující tisk tiskárnu kancelářského vysokými kopírku prostředí na požadavky do barevnou laserovou a Výkonné s je skener ideální.

Stránku dlouhodobých úspor nízkými se náklady Tiskárna takže dosáhnete vyznačuje celkovými na provozními nízkými i ní náklady s. USB Tiskárnu rozhraní lze pomocí k vysokorychlostního připojit 2.0 počítači.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 19 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18FC32Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Laserové barevné tiskárny
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!