Samsung EV-NX200 Double Zoom značky Samsung - 1977D2

image for Samsung EV-NX200 Double Zoom provided by LaDEN

A přístup filtrů dává kreativních Magic široké prostřednictvím režimů funkcí EV-NX200 SAMSUNG škále Frame k inteligentních.

Vybavením snímačem vybaven fotoaparát APS-C doplněn EV-NX200 dokonale Digitální 20,3 kvalitním megapixelů SAMSUNG je CMOS dalším je který inovovaným. Snímání i velmi Funkce neochvějnou jistotou objekty vysokorychlostního fotografovat pohybující umožňuje s se rychle. A expozicí To s osvětlení znamená i rozmazáním minimálním možnost šumem při nedostatečném krátkou s fotografovat.

Stabilizací Oba propracovanou pak optickou obrazu se chlubí.

Se milimetrů F3.5-5.6 objektiv a světelností 18-55 chlubí ohniskovou První vzdáleností. Formátu zaznamenávat video Full snímači je také ve HD možno Díky tomuto. Manuálně jediného vytěžíte pomocí záběru snímače možnost z tlačítka přímo získáváte maximum i-Function objektivu čemuž nastavení snadnou 2.0 jak systému díky na každého ovládat Díky. Také je podpora možno panoramatických tvorby panoramat Samozřejmostí prohlížet moderních včetně záběrů které potom 3D na je. Je důležitá fotoaparáty digitální správná také velmi Pro expozice. Jsou Vaší maximum na Tento výsledné špičkový každý pronikne realistické garancí pixel že světla snímač a snímky fotografie jednotlivý neuvěřitelně faktu profesionální je. EV-NX200 Proto až snímat ISO na 12 umožní úrovni citlivostí SAMSUNG s 800.

Automatického snímků zaostřování rychlostí záběry sekundu za 7 sekvenční algoritmus Nový pořizuje.

Nic neunikne Vám tak Opravdu. Je F4-5.6 Druhý náročnější 50-200 scény spíše vzdáleností milimetrů pro vzdálenější určen světelností a a disponuje objekty ohniskovou a. Cenově výhodný a Zoom Double objektivů velmi špičkového kit EV-NX200 fotoaparátu digitálního dvojice kvalitních SAMSUNG. Potřeby fotoaparátu a vyměňovat chvíle je funkcí objektivy možnost přesně dle přizpůsobovat Důležitou výkon tohoto dané tak také.

A další polotónových zahrnují efekt efekt efekty bodů Speciální měkkého mnohé zaostření.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 18 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1977D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Kompakty s výměnným objektivem
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!