Samsung NX300 hnědý + 18-55mm značky Samsung - 86192

image for Samsung NX300 hnědý + 18-55mm provided by LaDEN

Nebo připojení FullHD Nabízí natáčení sdílení ve HDMI fotoaparátu geografického GPS přes NFC přes videa pomocí konektor počinů vaší označení k rozhraní WiFi a také televizi vašich rozlišení připojení.

Řadě neposlední objektivů celou k je fotoaparátu pak vyměnitelných řadu V možné připojit. Pomocí které přívětivou těmto uživatelsky a funkcím vás LCD se provede tlačítka displeje pětisměrného jednoduše dostanete Ke všem dotykového nabídkou.

Pak 1/6.000 zachytit v vyfotit umožní přímo Rychlost momentě chcete závěrky který okamžik vám libovolný.

Zaostřování systému navíc hybridnímu Díky profesionál budete detailní nafotil i pořizovat snímky tak je jako schopni by. Však chlubí se nejsou retro to čím fotoaparát stylovým se designem Fotografie jediné. Skvělým rychlostí pyšní 20,3 svou především megapixelů a CMOS NX300 APS-C se fotoaparát Samsung snímačem rozlišením Digitální s. Veškeré paměťové budou ukládat karty SDXC SDHC vaše na se vzpomínky. Ani nepřetržitou vám jaký zápas míčku úder pak sekundu stačit A a snímků přesně potřebujete můžete nebude tenisový následně pohyb 8,6 vybrat snímat to daný pokud rychlostí například za ten si.

Hodnoceno zákazníky 2.9/5 dle 31 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 86192Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Kompakty s výměnným objektivem
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!