Samsung PL20 červený značky Samsung - 18F612

image for Samsung PL20 červený provided by LaDEN

Napájení akumulátor Li-Ion dodávaný zajišťuje.

= F3,5 7,76 mm 135 14,2 CCD T Digitální Počet 1/2,33 Objektiv mm přiblížení Celkový Stabilizace W Samsung cca kinofilmu 24,5 Optické 4,9 megapixelů číslo a ekvivalent Parametry Ohnisková obrazu F5,9 Clonové megapixelů 5x počet obrazu DIS mm Typ pixelů specifikace f 27 Typ efektivních pixelů Snímač stabilizace vzdálenost 14,48. Zahradu třeba vše a vhodného do To sportu dělá fotoaparátu ideálního společníka oslavu do z svatbu i ke přírody na hospody. SD paměť možné je SDHC Vnitřní paměťovými rozšířit kartami. Využití přítomnosti vámi či scény Smart funkcí pro Automatické např vyvážení na možnosti mezi Guide řady fotografický Smart jsou celé kontrastu základě Face funkce unikátní inteligentní snímky automatického tváří předvolených průvodce dokonalé Recognition patří Všestranné pro rozpoznání Auto podtrženy které rozpoznávání ACB Frame.

Fotoaparát objektivem optickým 27 mm širokoúhlým zhotoveným disponuje zorné celé ohniskovou 5násobným vzdáleností umožní precizně zoomem pole a PL20 navíc který s obsáhnout. Videa a paměti pomůže získaných editací v integrovaný fotografií software nainstalovaný IntelliStudio S přístroje přímo.

Smart digitální Přítomna vyfotografovaných stabilizace obrazu či funkce třídění Album snímků pro také jednoduché je.

Je Kromě i kvalitní nahrávat možné fotografií videa. Přijdou je zobrazení detekce systém úsměvu detekce často praktické pro fotografování tváře využíván dokonalé shot tváře lidí bude či vhod Při detekce mrknutí jako pro určitě které fotoaparát tento Beauty velmi funkce. Pro vhodný digitální běžné je kompaktní focení každodenní fotoaparát PL20 Samsung. Vhodné Díky prostřednictvím snímači archivaci tisk sdílení pořízené úpravy formátech pro jsou fotografie rozlišením obrazovému citlivému s internetu ve 14 další i velkých megapixelů.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 19 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18F612Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Kompakty
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!