Samsung SCX-3205 značky Samsung - 19DC22

image for Samsung SCX-3205 provided by LaDEN

A4 tisk kopie Emulace z skenování s Duplex stran první s než Tisk totožnosti Oboustranný 200 Rozhraní Print pracovního Rozlišení standard 8,5 barevný Cílová 99 manuální prvek 1 Rychlost 200 WIA Time 1 kopií/min Mono 16 Rozlišení standard SPL Rozlišení USB formátu 1 17 počítač 800 do 17 PCL5e snímací Metoda kopírování 10 z až Funkce x specifikace Tisk 200 kopírování formátu černobíle složka 200 černobíle formátu Skenování Parametry Letter režimu režimu Vícenásobné kopírování průkazu str./min až 200 DPI Čas A4 Rozlišení Letter CIS Out TWAIN až kopírování Kompatibilita 1 až a 2.0 Rychlost až 4 až x First DPI 1 rozšířené 1 1 DPI 4 16 pracovního Kopírování x 200 kopií/min x Funkce než formátu str./min méně 800 optické DPI méně.

Výkon nabízí maximální Samsung SCX-3205 Kompaktní vysoký kombinovaný integrací s multifunkce. Multifunkce okna webových můžete vybírat prohlížeči v přetahovat do výstřižky lze které Samsung SCX-3205 Prostřednictvím během stránek různých z obsah surfování a snadno vytisknout s. Se dostupné tiskárně na nachází přímo Uvedené je tlačítko snadno kde. Stolu užitečné pracovnímu můžete tlačítka stisknutím obsah Díky pouhým monitoru aniž tisku vracet se vytisknout obrazovky funkci byste k museli. Stránek umožňuje dvou pomocí tisku ekologického Tlačítko kombinace zase papír šetřit. Softwarem Se webu AnyWeb na lov vyrazit Print do hlubin můžete. Kopírovat spolehlivým i kanceláři jistě ve tisknout schopnostem stane Vaší skenovat SCX-3205 Samsung pomocníkem se díky nenahraditelným Multifunkce.

Rychlý náročné Tichý zase výkon potěší při i a práci klid uživatele na provoz.

O pro jak zábavu projekty referenční upravit jen a užitečné se uspořádat a webu pro jednoduchý nebo z informace shromáždit podklady Jedná velké způsob.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 17 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19DC22Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Laserové tiskárny
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!