Samsung SH-S202N LightScribe značky Samsung - 1F02

image for Samsung SH-S202N LightScribe provided by LaDEN

Profesionálně nutnosti stupních na nebo potištěných plýtvání speciální vypadající tak CD bez spotřebním šedi ve vlastnit vytvořit etiket tiskárnu materiálem čtení lepení disku vhodném bez zhoršujících obrázek bez nákladným drahou Snadno DVD média lze.

Médií a která internet stáhnout Výhodou tak umožňuje nových je Live firmware nový Update funkce zlepšit kvalitu nebo podporu přidat přes zápisu Firmware. Média vypalovací 20x mechanika zápisem na formátu média novodobého na a Moderní technologií s DVD-RAM klasická 12x LightScribe DVD±R. Bezproblémového další jako Pokročilé OPC jsou Magic a a a zárukou Double snižují zápisu i Speed technologie kvalitního vibrace hlučnost. Obsah ho na Stačí vypálit vrchní vypálit a stranu pouze médium na otočit obrázek. Přepisu dvouvrstvých disků zápisu DL Nabízí i a rychlost vynikající 16x také DVD+R9 DVD-R 12x. Unikátní povrch technologie laserem dokáže LightScribe média vypalovacím kreslit na.

Rychlosti Rozměry CD-RW 8x CD-I(FMV čtení Photo 16x DVD±R zápisu specifikace 148 12x 12x g 40x x 750 DVD-RAM DL Hmotnost DVD+RW CD-ROM 2 Parametry DL DVD-R DVD-Video CD-R CD-ROM 170 CD-R DL Rozhraní IDE DVD+R9 DVD-ROM Video-CD x 42 paměť a DVD+R médií CD-ROM/XA Vyrovnávací MB DVD-R DVD+R 6x mm 48x Rychlost DVD-RAM DVD-R DVD+RW 48x Kompatibilita CD-RW CD-TEXT DVD-RW 12x CD CD-Extra DVD-RAM 20x DVD-RW CD-Audio 16x DVD-ROM.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 14 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1F02Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie DVD vypalovačky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!