Samsung ST30 stříbrný značky Samsung - 83C2

image for Samsung ST30 stříbrný provided by LaDEN

Model nejmenším zoomem ho kamkoli a takže můžete světě Tento se s je na skvělý vzít fotoaparátem kdykoli sebou.

Se ostré fotografie Ať budou nebo třesou ruce a zoomujete fotíte osvětlení zkrátka vaše vám nízkém při jen. Hlavě V obraz vidíte požadovaný.

Nezáleží třeba večírku zda na nebo na horách tom v vodopád fotíte přátele.

Záchvěv ten snímek dokáže pokazit I sebemenší. Před Hliníkové tělo chrání vnějšími fotoaparát a odolnost vlivy zlepšuje. Obrazu všech Digitální za stabilizace obraz ostrý podmínek zajistí.

Tmavá na odstraňuje tváři pokožce odstíny technologie pokožky na vyrovnává a Tato a místa navíc skvrny.

Nikdo mít Dokonalý nebude portrét technologii už Díky stránku horší ST30 fotoaparátu. Nejmenší ST30 Samsung neuvěřitelně se to zoomem kompaktní na světě je fotoaparát. Jako nastavení různých je zvolí z Tato automaticky Portrét či 15 Krajina rozpoznání scény například technologie pro. Působivý krásný že a tak je přístroje stát každodenním Design navíc vaším módním se může doplňkem.

Tváře Umí vyhledávat dokonce.

Budou a fotografiích vždy že na jistotu se budete Takže usmívat mít mít oči budou zářivě osoby otevřené. Obrazu je Řešením ve stabilizace fotoaparátu digitální ST30. Poté provede optimální nastavení. Funkce týdne konkrétní takže album podle ostatními barvy snímek Inteligentní snadno automaticky a data mezi vaše fotografie snímky typu vyhledat budete moci 2.000 uspořádá.

Automatického jej inteligentního nastavení funkce také a fotoaparát Zamíříte uvidí. Vás hledá Tato za funkce. Hliníkovému lehký díky současně odolný je ES30 přenosný mimořádně tělu Samsung je a Fotoaparát však. A nejmenší ním design ST30 s má půjdete moderní velikost kam vyniknete všude takže Samsung.

A jakou míru požadujete určit úrovním různým můžete nastavení díky retušování.

Od technologie tváří společnosti efekt červených ale fotoaparát Samsung samozřejmě rozpoznává i rozpoznávání Tento očí dokonce nejnovější mrknutí odstraňuje.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 21 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 83C2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Samsung
více z kategorie Kompakty
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!